O Firmie

Nasza obecność na rynku Polskim w branży dziecięco-zabawkowej oraz medycznej sięga lat 90. Od początku Tootiny była producentem i dystrybutorem wyłącznie własnej marki, z czasem rozszerzyliśmy działalność o reprezentowanie znanych zagranicznych marek. Dobraliśmy portfolio produktów, które odpowiadają naszym wymaganiom jako osobom i konsumentom. Nie oferujemy nic czego sami nie chcielibyśmy używać lub podarować naszym najbliższym.

Innowacja, jakość, profesjonalizm to niektóre z cech, które staramy się aby były kojarzone przez naszych partnerów z nami i produktami, które reprezentujemy. Stawiamy na długoterminowe relacje szukając partnerów z tym samym nastawieniem do współpracy. Naszym głównym rynkiem zbytu jest Polska, jednak z własnymi markami Tootiny i Snibbs rozszerzamy obszar do coraz większej ilości rynków zagranicznych.

Wysoka sprawność operacyjna, elastyczność i duże doświadczenie pozwala nam na używanie różnych kanałów dystrybucji. Czy nasz klient jest lokalnym sklepem stacjonarnym, sieciowym czy internetowym to nie ma dla nas żadnej różnicy. Nasza organizacja jest przystosowana i posiada narzędzia by sprostać wymaganiom każdego partnera. Zapraszamy do współpracy z nadzieją, że będziemy mogli wspólnie się rozwijać.